Kontakt oss


Telefon

+47 51 95 96 00

Salg/ordrekontor

ordre@sgsafety.no

Generelle henvendelser

post@sgsafety.no


Salg

Gerd Julie Fjell

Salgssupport
Telefon: +47 454 27 438
E-post: gerd.julie.fjell@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Stian Årvik

Kommersiell leder
Telefon: +47 906 70 964
E-post: stian.arvik@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Kenneth Almås

Key Account Manager
Telefon: + 47 952 18 036
E-post: kenneth.almas@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Øyvind Thorsen

Key Account Manager, Regionansvarlig øst
Telefon: + 47 930 39 717
E-post: oyvind.thorsen@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Carl Sigve Olsen

Teknisk konsulent
Telefon: + 47 913 80 986
E-post: carl.sigve.olsen@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Kristine T. Kristiansen

Key Account Manager
Telefon: +47 928 40 594
E-post: kristine.kristiansen@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Roger Stav Nenseth

Key Account Manager, Forhandleransvarlig
Telefon: +47 454 80 771
E-post: roger.nenseth@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Tore Skårdal

Teknisk konsulent
Telefon: + 47 913 41 275
E-post: tore.skardal@sgsafety.no

John Ketil Hallan

Key Account Manager, Regionansvarlig midtnorge
Telefon: +47 483 12 123
E-post: john.ketil.hallan@sgsafety.no
Chat med meg på teams


Teknisk

Anders Aasberg Oma

Servicekoordinator
Telefon: + 47 916 04 521
E-post: anders.aasberg.oma@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Frode Sevdal

Produksjonsleder
Telefon: + 47 915 49 554
E-post: frode.sevdal@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Joar Nicolaysen

Senior tekniker, gass (permisjon)
Telefon: + 47 995 01 209
E-post: joar.nicolaysen@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Øystein Siqveland

Senior tekniker
Telefon: + 47 480 18 155
E-post: oystein.siqveland@sgsafety.no

Kenneth Rishaug

Senior tekniker
Telefon: + 47 986 54 806
E-post: kenneth.rishaug@sgsafety.no

Stein Arve Øvrebø

Senior tekniker
Telefon: + 47 913 64 055
E-post: stein.arve.ovrebo@sgsafety.no

Ole Christian Mathisen

Senior tekniker
Telefon: + 47 997 12 318
E-post: ole.christian.mathisen@sgsafety.no

Kjetil Djuvik

Senior tekniker
Telefon: + 47 913 08 538
E-post: kjetil.djuvik@sgsafety.no

Trond Eivind Bredesen

Senior tekniker, gass
Telefon: + 47 906 38 606
E-post: trond.eivind.bredesen@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Kurt Bøthun

Servicetekniker
Telefon: + 47 970 08 017
E-post: kurt.bothun@sgsafety.no

Kai Slettebø

Servicetekniker, gass
Telefon: + 47 986 06 056
E-post: kai.slettebo@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Stian Berge

Servicetekniker
Telefon: + 47 921 52 717
E-post: stian.berge@sgsafety.no

Erik Halvorsen

Servicetekniker
Telefon: + 47 943 09 020
E-post: erik.halvorsen@sgsafety.no

Aksel Fosse Gabrielsen

Servicetekniker
Telefon: + 47 454 70 903
E-post: aksel.gabrielsen@sgsafety.no

Sander Terjesen

Servicetekniker
Telefon: + 47 902 47 188
E-post: sander.terjesen@sgsafety.no

Espen Vold

Servicetekniker, pust
Telefon: +47 476 61 271
E-post: espen.vold@sgsafety.no

Stian Thorstensen

Servicetekniker, brann
Telefon: +47 404 98 079
E-post: stian.thorstensen@sgsafety.no

Ida Kornelia Gulliksen

Servicetekniker, brann
Telefon: + 47 403 00 117

E-post: ida.gulliksen@sgsafety.no

Anders Fænn Aase

Servicetekniker, gass
Telefon: + 47 938 65 280

E-post: anders.aase@sgsafety.no


Marked og Kurs

Eli Løyning

Prosjektleder og kursbooking
Telefon: + 47 908 72 741
E-post: eli.loyning@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Sigmund Garnes

Kursinstruktør
Telefon: + 47 924 51 806
E-post: sigmund.garnes@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Katrine Tonning

Leder marked, kommunikasjon og kurs
Telefon: + 47 476 16 891
E-post: katrine.tonning@sgsafety.no
Chat med meg på teams

William Grønmo

Videoprodusent
Telefon: + 47 938 01 923
E-post: william.gronmo@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Tore Alseth Haaland

Nettbutikkansvarlig
Telefon: + 47 404 91 515
E-post: tore.haaland@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Zano Beck

Kursinstruktør
Telefon: + 902 00 273
E-post: zano.beck@sgsafety.no


Logistikk

Stian Olsen

Logistikk og utleie
Telefon: + 47 955 25 035
E-post: stian.olsen@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Stine Helliesen Sørdal

Logistikk
Telefon: +47 938 62 408
E-post: stine.sordal@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Leif Martin Ølberg

Innkjøper
Telefon: + 47 932 62 582
E-post: leif.martin.olberg@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Maren Stangeland

Logistikk
Telefon: + 47 958 86 567
E-post: maren.stangeland@sgsafety.no


Administrasjon

Geir Magne Årvik

Daglig leder
Telefon: + 47 909 13 634
E-post: geir.magne.arvik@sgsafety.no

Steinar Werner Pedersen

Leder HMSK
Telefon: + 47 911 61 151
E-post: werner.pedersen@sgsafety.no
Chat med meg på teams

Gunn Karin Randeberg

Administrasjonssekretær
Telefon: + 47 51 95 96 00
E-post: gunn.randeberg@sgsafety.no

Mona Vagle

Administrasjonsleder
Telefon: + 47 416 29 391
E-post: mona.vagle@sgsafety.no

Anette G. Dahle

Regnskap og administrasjon
Telefon: +47 957 99 852
E-post: anette.dahle@sgsafety.no
Chat med meg på teams

© 2022 SG Safety AS. All Rights Reserved.